Харчові набори

Наша благодійна асоціація разом з Secours Populaire надає харчові набори за адресою 15 Rue de la Brot, 21000 Dijon, тел. 03 80 30 20 70. Для того, щоб їх отримати, треба буде записатись за тиждень, запис буде відкритий на цій сторінці. Наступна роздача харчових наборів відбудеться 28 липня.

Курси французької мови для дорослих

Якщо ви хочете вивчати французьку мову і ваш рівень нульовий, A1 чи A2, ми раді повідомити вам що співпрацюємо з державними структурами аби надати вам таку можливість.

Що треба зробити:

1) Заповнити формуляр ТУТ

2) Заповнити форму яку можна скачати ТУТ (заповнювати треба тільки текст виділенний сірим, якщо на питання які позначенні зірочкою ви не знаєте відповіді, то просто позначте « ні »)

3) Надіслати заповненну форму електронною поштоую за адресою: dflbfc2019@gmail.com

Більше інформації про ці курси ви можете знайти тут: https://www.laliguebfc.org/formation/dispositif-de-formation-linguistique

Для того що б отримати доступ до цих курсів у вас попросять ТАКІ документи (необхідності їх відправляти одразу не має).

SIM-картки

Якщо ви не отримали SIM-картку для мобільного зв’язку, бо у вас немає закордонного паспорту, ви можете звернутись до нашої благодійної асоціації за адресою: 2 rue des Corroyeurs Dijon. Ми відкриті кожного вівторка з 16 до 17:30. Як доїхати можна подивитись тут: divia.fr

ОБЛАШТУВАННЯ

Тут ви можете знайти відповіді на запитання щодо статусу тимчасового захисту, освіти та охорони здоров'я у Франції, банківської системи та побуту, мовних курсів, тощо.

РОБОТА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Пошуком роботи для українців у регіоні Кот-д'Ор, перевіркою достовірності кожної з наданих ваканцій, їх перекладом з французької на українську чи російську займаються волонтери благодійної асоціації "Aidons l'Ukraine Dijon".

ПСИХОЛОГ

Ольга - лікар, кандидат медичних наук, психоаналітично-спрямований психотерапевт. Вона консультує онлайн. Є можливiть очних зустрiчей, Дiжон, Францiя.

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

Тут ви можете слідкувати за подіями, які ми організовуємо разом з нашими партнерами для українців, що прибули у Кот-д’Ор.

Я хочу бути в курсі корисної інформації:
мої права, пропозиції роботи, події у місті організовані для українців, тощо.

  Aidons l'Ukraine - Dijon

  Офіційна громадська організація, створена українцями та французами, які проживають у Діжоні, з метою допомоги Україні та українцям, які постраждали від війни. Після вторгнення Росії та початку повномасштабної війни в Україні українці та французи Діжона зустрілися 28 лютого, щоб створити громадську організацію « Aidons l’Ukraine Dijon ». Навколо єдиної мети – допомогти Україні, мобілізувалися різноманітні профілі: люди, які проживають у Діжоні від кількох місяців до понад 10 років, студенти, професіонали своєї справи, жінки та чоловіки.

  Наші зусилля направлені на два основні завдання: зібрати гуманітарну допомогу та відправити її в Україну і супроводжувати українців, які приїхали до Франції, щоб полегшити їх повсякденне життя (консультування щодо адміністративних процедур, навчання дітей, інтеграції тощо).

  Зв'яжіться з нами

   * обов'язкові поля

   Де нас знайти

   maison des associations dijon

   2 rue des Corroyeurs – 21000 DIJON
   Тел. 03 80 74 56 56
   вівторок: 16-17:30

   Наші партнери

   ACTED
   Secours_populaire